Najbardziej irytujące reklamy: Media Markt – Strzel mi gola

Subiektywny ranking idiotycznych reklam. Co jakiś czas będę prezentowała denną bądź irytującą według mnie reklamę. Oto pierwsza z nich. Media Markt i „Strzel mi gola”.  W tym miesiącu to mój numer jeden 🙂

Według mnie ten spot reklamowy jest całkowicie pozbawiony dobrego smaku. A jego przekaz jest masakrycznie prostolinijny! Czy to oznacza, że mam nakręcić scenę łóżkową i wysłać na konkurs? Może należy zmienić tytuł konkursu na „Przyślij pornola”? Rozumiem, że sex jest chwytliwy i przyciąga reklamę…, ale proszę…. trochę więcej smaku.  No chyba, że Media Markt teraz kieruje tę reklamę do „idiotów”.

 

Najlepsze jest to, że ten konkurs to druga odsłona kampanii reklamowej sieci Media Markt przed Euro 2012, czyli – Sponsorujemy Kibiców (mozna nawet polubić ich stronę na FB – https://www.facebook.com/SponsorujemyKibicow).

Właśnie na tym profilu odbędzie się głosowanie na najlepszy klip nagrany na konkurs „Strzel mi gola”. O dziwo są zgłoszenia! Warto je obejrzeć. Konkurencji dużej nie ma.

Aby wziąć udział w konkursie, należy nagrać krótki, zabawny i zaskakujący film przedstawiający swój entuzjazm podczas kibicowania. Nagrodą główną jest emisja zwycięskiego filmu w telewizji, w bloku reklamowym poprzedzającym mecz otwarcia Euro 2012 Polska – Grecja oraz nagrody takie jak: telewizor 3D marki Samsung oraz cztery kamery marki Sony o wartości 2500 zł za sztukę. 

Spieszcie się! Cała Polska czeka na Twój film!

 

Zobacz także


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/domikaj/domains/domikaj.pl/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273